تبلیغات
اینسوئل - این سخت تر از گلف است.

این سخت تر از گلف است.

یکشنبه 3 بهمن 1395 01:20 ب.ظ

 

این سخت تر از گلف است.

 • این سخت تر از گلف است.

  رشد می کند به عنوان یک بچه در نیوجرسی ما همه هندبال بازی بر روی دیوار برای تفریح ​​و ورزش بود. آن را به هیچ پول هزینه نیست به بازی و تنها دنده مورد نیاز یک توپ و یک دیوار بود. دیوار در هر نقطه می تواند، تا زمانی که مناطق اطراف آن نسبتا مسطح بود. ما ساعت ها در پایان بازی.

  سپس، سال بعد، من با هندبال به عنوان آن را به معنای به بازی می شود، در یک دادگاه در اندازه کامل آشنا شد. این کاملا متفاوت و خیلی بیشتر هندسی پیچیده تر از بازی من به عنوان یک بچه دست بود. اضافه کردن سه دیوار و سقف به عنوان سطوح بازی های اضافی واقعا سرعت بازی (نسبت به نسخه یک دیوار قدیمی). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] برای من، دستکش برای بازی هندبال اجباری شد. حتی با دستکش هنگام اجرای بسیاری از عکس، اما حداقل نیش به حداقل برسد شد هنوز هم درد وجود دارد. من هنوز هم در خارج از دادگاه با تاول در مچ دست من از تمام عکس های من می خواهم فقط از دست رفته، راه می رفت. این مثل یک بازی بسیار ماچو به نظر می رسید و ورزش خوب بیش از حد بود.

  من بعد مورد در دسترس بودن توپ راکت (یا راکت بال) است، که در دادگاه همان هندبال بازی به دست. با استفاده از راکت به جای دست یکی از درد بازی کاهش. البته، گرفتن در چهره های راکت سرعت در حال حرکت کسی smacked های هوشمند خواهد شد که خطر بازیکنان باید به است. این ایده خوبی است به پوشیدن عینک محافظ است.

  من متوجه دادگاه بعدی را به یکی من معمولا از همسایه خود متفاوت بود که در آن حال خطوط بیشتری بر دیوار و کوچکتر به نظر می رسید استفاده می شود. این، متوجه شدم یک دادگاه اسکواش بود و من پس از آن توسط یکی از دوستان پرسیده شد که آیا من می خواستم به آن را امتحان کنید. او به من راکت اسکواش اضافی خود می بخشید و ما به آن چرخش. این برای من به عنوان راکت بال خوب اما نه بود تقریبا به همان اندازه سرگرم کننده است.

  بازگشت در گوشه، فقط گذشته دستگاه خاتم تنیس یک صفحه نمایش بزرگ از سر و صدا، همه چیز بود. آنها حتی چیزهای پینگ پنگ در این بخش بود. من حدس می زنم پینگ پنگ یک بازی سر و صدا بیش از حد، به یک معنا … مرتب کردن بر اساس یک نسخه کوچک از تنیس است.

  در حال حاضر من فارغ التحصیل، به پینگ پنگ است. این بازی سرگرم کننده و آسان است و تمام خانواده دوست دارد به بازی. جدول ساده برای راه اندازی و تجهیزات بسیار با قیمت مناسب. در حال حاضر بسیاری از سرگرم کننده است.

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: این ، سخت ، تر ، از ، گلف ، است. ،